РОЗКЛАД ДНЯ

(Розклад буде корегуватися з розрахунком на погодні умови та потреби дітей)

Час

Місце

Що буде відбуватися

Відповідальний

07:45-08:00

Будиночки

Підйом

Куратори

08:00-08:30

Сцена/ Ліс/

Спортивне поле/Галявина

«Руханка»:

Танцювально-рухова терапія/

Евритмія/Пробіжка

Куратори,

Інструктори

08:30-09:00

Будиночки

Прибирання особистого простору

Куратори

09:00-09:30

Їдальня

Сніданок

Інструктори

09:30-10:00

Будиночки/

Галявина

Командна планерка,

редколегії

Інструктори

10:00-11:00

Їдальня /

Будиночки /Ліс/

Іппо-дром

«Вклад у Всесвіт» -

«Майстер-шеф»/Чергування/

«Зелений патруль»/Іппо-терапія

Інструктори

10:00-11:00

Територія

Спец-група: зйомка «Застава-Ньюз»

Інструктор

11:00-11:30

Територія /

Будиночки

Вільний час/Ланч

Куратори

11:30-12:30

Територія

КВЕСТ «Острів»

Інструктори, Куратори,

Психологи

12:30-13:00

Територія

Вільний час

 

13:00-13:30

Їдальня

Обід

Інструктори

13:30-14:50

Будиночки /Ігрова

Тихий час/Мульто-терапія

Інструктори

14:50-15:00

Будиночки

Полудень

Куратори

15:00-16:00

Ігрова/

Галявина

Тренінг «Підтримка навичок ефективного спілкування»

Інструктори,

Психологи

16:00-16:30

Територія

Вільний час

 

16:30-17:30

Територія

Руханки: Ігрове поле, Велосипеди, Тренажери, Слизький футбол

Інструктори, Куратори

17:30-18:00

Територія

Вільний час/Дзвінки

Куратори

18:00-18:30

Територія

Вільний час

Інструктори

18:30-19:00

Їдальня

Вечеря

Інструктори

19:00-20:50

Спортзал/

Галявина

Гра «Побіг від інопланетян»

Інструктори,

Куратори,

Психологи

21:00-22:00

Будиночки / Галявина

«Подележка»

Інструктори,

Куратори,

Психологи

22:00-22:30

Будиночки

Особиста гігієна/Друга вечеря

Куратори

22:30

Будиночки

Відбій

Куратори


 

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН ЗМIНИ

(план зміни буде корегуватися з урахуванням погодних умов та потреб дітей)

День 1

День 2

День 3

День 4

День 5

 

Вклад у Всесвіт

«Майстер шеф» - приготування «смаколиків»

Гра «Місто професій»

Вклад у Всесвіт

Прибирання будиночків, чергування по їдальні

Вклад у Всесвіт

догляд за конячками, іппо-терапія

ЗАЇЗД

КВЕСТ «Острів»

Гра «Місто професій»

Репетиція «ПIджеїнг»

КВЕСТ «4 стихії»

КВЕСТ «Інший світ»

Тренінг «Підтримка навичок ефективного спілкування»

Вклад у Всесвіт

«Зелений патруль» -

прогулянка та прибирання лісу

Тренінг «Робота з гнівом та агресією» - Гра «Сумо»

Репетиція

«Казкотерапія»

Тренінг «Комунікація» Підготовка до Презентації команд

Руханки: Ігрове поле, велосипеди, тренажери, слизький футбол

Репетиція «Битва хорів»

Руханки: «Лазер-таг»

«Флай-йога»

Відкриття зміни,

Конкурс «Круче всіх»,

Дискотека

Гра «Побіг від інопланетян»

«Битва хорів»,

«Пісенний Баттл»,

Дискотека

«ПIджеїнг», «Танцювальний Баттл»

Фестиваль «Казок»,

Карнавальна дискотека

 

День 6

День 7

День 8

День 9

День  10

Вклад у Всесвіт

«Майстер шеф» - приготування «смаколиків»

КВЕСТ «Вижити за будь-яку ціну»

Вклад у Всесвіт

Прибирання будиночків, чергування по їдальні

Вклад у Всесвіт

догляд за конячками, іппо-терапія

Вклад у Всесвіт

Тренінг «Розвиток лідерських навичок»

Лазня

Тренінг «Розкриття ресурсів»

Виконання індивідуальних та групових замовлень

КВЕСТ «Доктор Хаус»

Руханки: Ігрове поле, велосипеди, тренажери, слизький футбол

Підготовка до «Форум-театру»

Руханка: «Скай-парк»

Зйомка фільмів,

Репетиція «Концерт на шляпу»

Підготовка табору до від’їзду,

Прощальне коло

Репетиція «Маю право»

Вклад у Всесвіт

«Зелений патруль» -

прогулянка та прибирання лісу

Музичне коло «Джем» (барабани «ДЖЕМБЕ», глюкофони)

«Концерт на шляпу»

Від’їзд з табору

Вибори мера табору,

Гра «Маю право»

«Форум-театр»

 Гра «Інтуїція»,

ТВІСТЕР - Баттл,

(дорослі) КВЕСТ «Чорна пантера»

Свіча, дискотека,

«Ніч кіно»

 
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…