Запрошуємо дітей з розладами аутистичного спектру, а також їхніх батьків, в «Лісову заставу» - провести літні дні в колі однолітків, щоб як слід відпочити, набратися сил, сонечка і нового досвіду!

1У нашому таборі все влаштовано так, щоб дітки з РАС отримали новий життєвий досвід, задоволення від відпочинку, дружню увагу з боку нормотіпічних однолітків, спокійну структуровану середу з рутинних процедур і занять, що повторюються і підтримку з боку фахівців.

2

Діток ми включимо в загони і команди нормотіпічних дітей, і запросимо до активностей в тій мірі, яка їм комфортна (від простої присутності поруч з активністю до сольної участі). У нашу програму включені сенсорна інтеграція (у нас є класна сенсорна кімната), іппо-терапія, арт-терапія, ігро-терапія, евритмія, музичні, танцювальні та театральні методи. Можливо, і каністерапія.

Батьків ми запросимо на свою власну батьківську програму, де крім відпочинку і вражень, ігор та занять, бесід та лекцій з психологом, є ще дві родзинки:

  1. Дискусійні клуби. Ми піднімемо теми особливостей людей з РАС і методик допомоги та корекції. Ми поговоримо про способи соціалізації людей з РАС, про те, як живуть підлітки, молоді люди, дорослі з РАС в світі і як влаштовані системи підтримки людей з РАС в інших країнах і спільнотах. Ми збираємо «Бібліотеку історій успіху сімей з РАС, а також Банк досягнень, переваг, реалізованих людьми з РАС» і запросимо Вас включитися в цю захоплюючу справу.
  2. Форум-театр. Це особливий, ефективний інструмент роботи з ситуаціями, які здаються безнадійними, тупиковими. Форум-театр - це азартна гра-обговорення, в ході якої перевіряються на практиці рішення найзаплутаніших ситуацій. Це форма обміну досвідом, підтримкою і креативом. Приїжджайте, і самі побачите це чудо.

3Чому ми це робимо? Тому що ми: 4

  1. Багато знаємо про аутизм.
  2. Глибоко віримо в потенціал людей з РАС.
  3. Твердо маємо намір докласти всіх зусиль і знань, щоб життя людей з РАС було багатогранним, яскравим і щасливим. Тому що воно повинно бути саме багатогранним, яскравим і щасливим.

 

 

5Як ми це робимо? Ми пропонуємо дві форми заїздів:

  1. Тест-драйв: 2-денне знайомство з табором, його можливостями, базою, фахівцями, програмою відпочинку та заняттями. Ви спробуєте на смак найсмачніші з наших методик.
  2. Зміна: 10-денний курс відпочинку і занять для дітей з РАС, який проводиться на фоні основної зміни для нормотіпічних дітей. Паралельно проводиться тренінг і псіРозвантаження для батьків, групові корекційні заняття з дітьми, інклюзія у групах.

 

 

 

 

  • Вартість 2-денний мiнi заїзд 5000 грн.

  • Вартість 14-денний заїзд 20000 грн.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…