У нашому світі втомлюються не тільки дорослі.

Школа, уроки, основні та додаткові заняття, спорт, танці, три мови... Потік інформації, темп, ритм, поспіх - ваша дитина теж ВТОМИЛАСЯ!

Їй теж потрібен ВІДПОЧИНОК!

Їй просто потрібно в ВІДПУСТКУ!

Їй просто потрібно - до НАС!

Кінбурнський півострів – це унікальна територія, яка з одного боку омивається Чорним морем, з іншого – водами Дніпро-Бузького лиману. Завдяки цьому на Кінбурнській косі склалися унікальні умови для розвитку флори і фауни. Тут можна зустріти понад 500 видів рослин, багато з яких мають лікувальні властивості, за що Кінбурнську косу ще називають «аптекою під відкритим небом». Саме тут розташований літній табір відпочинку «Морська застава».

Ми розуміємо, що здоров'я, настрій і енергійність дітей залежать від харчування. Тому їжа в таборі готується відповідно до стандартів дитячого раціону.
Харчування ідеально збалансоване таким чином, щоб одночасно бути і корисним, і подобатися дітям. У щоденний раціон обов'язково входять гарячі перші страви, додаванням якісних тушкованих консервів із м'яса, овочі та фрукти, соки, кондитерські вироби.

У вартість путівки входить максимум послуг. Протягом зміни на вашу дитини чекають: повний пансіон з 6-ти разовим харчуванням, спортивно-оздоровчі та розважально-розвиваючі заходи, арт-матеріали і спортивний інвентар.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…