Як нашим дітям навчитися жити?

Деякі важливі навички дає система освіти. Наприклад, бути частиною уніфікованої структури, поважати її правила; "Переробляти" величезні обсяги інформації. Школа закладає дуже важливий навик - вміння вчитися. Адже для досягнення своїх цілей ми все життя вчимося

«Лісова застава» - це сучасний спортивно-оздоровчий і розважально-розвиваючий комплекс з високим рівнем безпеки та комфорту, з потужною інфраструктурою.

Ми розуміємо, що здоров'я, настрій і енергійність дітей залежать від харчування. Тому їжа в таборі готується відповідно до стандартів дитячого раціону.

Харчування ідеально збалансоване таким чином, щоб одночасно бути і корисним, і подобатися дітям. У щоденний раціон обов'язково входять гарячі перші страви, різні види м'яса і риби, молочні продукти, овочі та фрукти, соки, кондитерські вироби.

У вартість путівки входить максимум послуг. Протягом зміни на вашу дитини чекають: повний пансіон з 6-ти разовим харчуванням, спортивно-оздоровчі і розважально-розвиваючі заходи, супровід, арт-матеріали і спортивний інвентар.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…