Тренiнговий центр

Тренінговий Центр на базі «Лісової Застави» - це унікальні розважальні та психокорекційні програми, високопрофесійна і досвідчена команда інструкторів, гармонійно поєднані з прекрасною природою та свіжим повітрям, що забезпечать чудові умови для якісного відпочинку та відновлення.

ТренингТренинг

Для бізнескоманд, студентів, учнів та просто веселих компаній ми пропонуємо Програми «Апгрейд» та «Антивірус» - тренінги (походи, екстремальні та рольові ігри), спрямовані на командоутворення (тімбілдінг), профілактику вигоряння, емоційну стійкість, відновлення сил і сприятливого клімату в команді, роботу з конфліктами та медіацію, моделювання та розв’язання складних ситуацій, «мозкові штурми», стратегічні сесії, оперативне планування.

Для професіоналів і молодих фахівців в сфері психології, освіти, соціальних послуг ми пропонуємо Програми «Майстерня» та «Хакер» - тренінги, майстер-класи, практику і стажування під менторством досвідчених майстрів, «мозкові штурми», інтервізії та супервізії.

Усі тренінги розроблені фахівцями різних сфер (психологи, реабілітологи, педагоги, медики, інструктори фізкультури і спорту, режисери театру і телебачення), спираючись на чотирирічний досвід псіхокорекційної роботи з дітьми та фахівцями допомагають професій. При розробці використаний досвід зарубіжних колег з Німеччини, Швейцарії, Шотландії, Хорватії, Ізраїлю та України, які працюють в області стресостійкості, адаптації та особистісного зростання.

На сьогоднішній день Тренінговим Центром проведено 8 триденних майстерень для фахівців і понад шістдесят тренінгів, в яких взяли участь 240 осіб і понад 20 організацій.

Крім основної програми тренінгу, Ви можете замовити додаткову послуги психолога, який супроводжуватиме та здійснюватиме діагностичне спостереження. За бажанням батьків або керівника психолог за підсумками спостережень здійснить оцінку якостей, лідерських, комунікативних та інших здібностей, а також самооцінку психоемоційного стану Вашої дитини або персоналу.

Read 289 times Last modified on Четвер, 19 квітня 2018 19:50
Share
More in this category: « Морська застава

Leave Comments

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…