Морська застава

Готуйся до літа вже зараз!

Дитячий оздоровчий табір «Морська застава» запрошує дітей 12-17 років для веселого відпочинку і оздоровлення!

Чому "Морська застава"?

Спираючись на позитивний досвід табору «Лісова застава» (понад 50 змін і 4 тисячі дітей), ми створили унікальну комплексну спортивно-оздоровчу та розважально-розвиваючу програму на морському узбережжі. Якісне оздоровлення та корисне проведення часу – все гармонійно поєднано в «Морській заставі».

Усі батьки турбуються про здоров’я своїх дітей. Спеціальна комплексна програма табору «Морська застава» має на меті зміцнення імунітету, відновлення фізичних і психологічних ресурсів дітей. Провідним напрямом є таласотерапія (лікування морем) – позитивний вплив на організм морського клімату, води, грязей солоних та прісних озер Кінбурнської коси. Важливим є дотримання режиму оздоровлення та відпочинку: ранкова гімнастика та евритмія, прогулянки узбережжям і походи в зелену зону півострова, арт-терапія та музична терапія нівелюють фізичне стомлення.

Усі батьки хочуть, щоб їхня дитина була щаслива і могла реалізувати себе в житті. У «Морській заставі» розроблені унікальні програми з використанням новітніх педагогічних методів, які мають на меті розкриття талантів, можливостей і унікальності кожної дитини. За таких умов діти можуть обмінюватися думками і мріями, втілювати у життя найсміливіші ідеї та проекти. Дорослі не обмежують свободу фантазії дітей, а створюють особливу сприятливу атмосферу і ситуацію успіху. Це робить дітей щасливими, відкритими, впевненими та самостійними.

Розташування та інфраструктура

Кінбурнський півострів – це унікальна територія, яка з одного боку омивається Чорним морем, з іншого – водами Дніпро-Бузького лиману. Завдяки цьому на Кінбурнській косі склалися унікальні умови для розвитку флори і фауни. Тут можна зустріти понад 500 видів рослин, багато з яких мають лікувальні властивості, за що Кінбурнську косу ще називають «аптекою під відкритим небом». Саме тут розташований літній табір відпочинку «Морська застава».

Діти цілодобово знаходяться на морському узбережжі. Проживають вони по командах у сучасних наметах типу «вігвам» по 8-10 осіб. Наявність декількох однолітків поруч стимулює їх знайомитися і спілкуватися один з одним. Ваша дитина швидше знайде нових друзів, і її акліматизація в таборі пройде непомітно. Умови табору туристичні, проте максимально комфортні та сучасні: намети облаштовані ліжками із різнобарвною постільною білизною і теплою ковдрою, на території є туалет і теплий літній душ. Побудована крита веранда, де розташована польова кухня і столи зі стільцями. Веранда захищає від спеки і використовується як обідня зала та приміщення для занять. На березі моря є великий тент, під яким діти відпочивають та приймають повітряні ванни після купання у морі. Окремий намет використовується як кабінет лікаря.

Турбота про дітей 24/7

Ми розуміємо, що здоров'я, настрій і енергійність дітей залежать від харчування. Тому їжа в таборі готується відповідно до стандартів дитячого раціону.
Харчування ідеально збалансоване таким чином, щоб одночасно бути і корисним, і подобатися дітям. У щоденний раціон обов'язково входять гарячі перші страви, додаванням якісних тушкованих консервів із м'яса, овочі та фрукти, соки, кондитерські вироби.

У таборі високий рівень безпеки: віддаленість від індустріальних центрів і населених пунктів, генератор електроенергії, свердловина з питною водою поруч з табором, територія огороджена і цілодобово охороняється.
Навіть батьки, без попередження і узгодження з адміністрацією табору, не зможуть потрапити на територію. Куратори команд проживають в одному наметі з дітьми. Таким чином вони забезпечують Ваш спокій навіть вночі.
У таборі цілодобово знаходиться медпрацівник, куратори також проходять курс надання першої допомоги. Є усі необхідні медикаменти та засоби надання першої допомоги.

Усі діти на час перебування в таборі застраховані, страховка входить у вартість путівки.

За кожною командою (15-20 дітей) закріплені куратор, інструктор і психолог. Ми ретельно добираємо персонал і знаходимо людей, сповнених ентузіазму, терпіння і унікальних навичок, необхідних для створення незабутнього відпочинку дітей.

Відсутність зв'язку з дітьми протягом дня виправдана насиченою програмою. Батьки зможуть тримати руку на пульсі табору завдяки щоденним фото і відео-звітам на сайті і сторінках табору в соц-мережах. Так само можуть зателефонувати кураторам і, якщо виникне потреба, зв’язатися із медиком і психологом.

Усе включено!

У вартість путівки входить максимум послуг. Протягом зміни на вашу дитини чекають: повний пансіон з 6-ти разовим харчуванням, спортивно-оздоровчі та розважально-розвиваючі заходи, арт-матеріали і спортивний інвентар.

Батькам не доведеться витрачати час на дорогу в табір. Ми заберемо дітей в точці збору і доставимо до місця. У вартість путівки входить так само трансфер у зворотному напрямку.

Програма враховує вікові та психологічні особливості сучасних дітей. Гармонійно задіяні всі сфери активності: фізична, ігрова, творча, інтелектуальна. Програма кожної зміни насичена тематичними квестами, конкурсами, шоу-вечірками, арт-проектами.

У наш час найважливіші навички, якими може володіти успішна людина - це усвідомлення своєї унікальності, впевненість у собі, здатність презентувати себе і заручитися підтримкою співрозмовника, лідерські якості. У таборі буквально все сприяє знайомству і спілкуванню дітей як з однолітками, так і дорослими. Тут щодня моделюються сотні життєвих ситуацій, в яких дитині доводиться самостійно робити вибір. Тут зустрічаються найрізноманітніші характери дітей, але кожен знаходить якщо не кращих друзів, то як мінімум приятелів, з якими продовжує спілкування після від’їзду із табору.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…