Лiсова застава

Дитячий оздоровчий табір «Лісова Застава» щиро запрошує усіх бажаючих дітей 7-17 років для веселого відпочинку і оздоровлення!   

Чому «Лісова застава»

Наш досвід роботи – понад 50 змін і 4 тисячі дітей! Ми знаємо все про стандарти оздоровлення та відпочинку. Спираючись на позитивний досвід, ми створили унікальну комплексну спортивно-оздоровчу та розважально-розвиваючу програму. Більше немає необхідності робити вибір між оздоровленням та якісним проведенням часу – все гармонійно поєднано в «Лісовій заставі».

Усі батьки хочуть, щоб їхня дитина була здоровою. Саме на зміцнення здоров'я та імунітету, відновлення фізичних і психологічних резервів організму націлена спеціальна комплексна програма табору «Лісова застава».
Ранкова гімнастика і евритмія, прогулянки і походи, ІППО-терапія та аеро-йога, арт- і музична-терапія нівелюють фізичну стомлюваність. А гармонійне поєднання з лісовим повітрям, насиченим ароматом хвої, підсилює оздоровчий ефект.

Усі батьки хочуть, щоб їхня дитина була щаслива і могла реалізувати себе в житті. У «Лісовій заставі» розроблена унікальна програма з використанням новітніх педагогічних методів, які мають на меті розкриття талантів, потенціалу, можливостей і унікальності кожної дитини. Протягом зміни на дітей чекають пізнавальні та пригодницькі КВЕСТи, запальні флеш-моби, вечірні шоу, різноманітні креативні вечірки… Це особливий світ натхнення, в якому діти можуть обмінюватися думками і мріями, втілюють у життя найсміливіші ідеї та проекти. А дорослі, не обмежуючи свободу фантазії дітей, створюють особливу сприятливу атмосферу і ситуацію успіху. Це робить дітей щасливими, відкритими, впевненими та самостійними.

Розташування та інфраструктура

«Лісова застава» - це сучасний спортивно-оздоровчий і розважально-розвиваючий комплекс з високим рівнем безпеки та комфорту, з потужною інфраструктурою.

«Лісова застава» знаходиться на території лісового масиву в одному з наймальовничіших куточків Вишгородського району, неподалік від селища Димер, за 45 км від Києва. Вікові сосни, прекрасна природа і свіже повітря створюють чудові умови для оздоровлення та відпочинку.

Діти розміщуються по загонах, відповідно до віку. Розміщення в корпусі по 4-6 осіб в кімнаті і по 10 осіб в дерев'яних будиночках-котеджах. Така кількість абсолютно виправдана, оскільки наявність декількох однолітків в кімнаті стимулює їх знайомитися і спілкуватися один з одним. Ваша дитина швидше знайде нових друзів, і її акліматизація в таборі пройде непомітно. Кімнати облаштовані ліжками, шафами та спальними комплектами. Туалети і душові є в корпусах і будиночках. Холодна і гаряча вода цілодобово.

Інфраструктура табору включає: 2 стаціонарних одноповерхові корпуси з опаленням, 5 літніх дерев'яні будиночків-котеджей, простору їдальню з сучасним обіднім залом і відкритою літньою верандою, медичний кабінет з новітнім обладнанням і лікарняну палату, кіноконцертний зал під відкритим небом, з естрадою і професійним освітленням, спортивний і диско-зал із сучасним обладнанням, універсальне поле зі штучним покриттям, яке трансформується для футболу, волейболу, баскетболу, ігровий дитячий, тренажерний та спортивний майданчики, територію для лазер-тега, занять з ІППО-терапії та їзди верхи, мотузковий екстрим-парк, зону із гамаками для занять аеро-йогою, територію для багаття і барбекю-зону, дерев'яні альтанки для занять і відпочинку, вело і пішохідні доріжки.

Турбота про дітей 24/7

Ми розуміємо, що здоров'я, настрій і енергійність дітей залежать від харчування. Тому їжа в таборі готується відповідно до стандартів дитячого раціону.

Харчування ідеально збалансоване таким чином, щоб одночасно бути і корисним, і подобатися дітям. У щоденний раціон обов'язково входять гарячі перші страви, різні види м'яса і риби, молочні продукти, овочі та фрукти, соки, кондитерські вироби.

У таборі високий рівень безпеки: віддаленість від індустріальних центрів і населених пунктів, власна артезіанська свердловина, автономне електропостачання, територія огороджена, обладнана системою відеоспостереження і цілодобово охороняється.

Навіть батьки, без попередження і узгодження з адміністрацією табору, не зможуть потрапити на територію. Незважаючи на те, що ми довіряємо нашим юним клієнтам, дорослі ночують з дітьми в одному корпусі. Таким чином вони забезпечують Ваш спокій навіть вночі.

У таборі цілодобово знаходиться медпрацівник. Медичний кабінет оснащений новітнім обладнанням. Куратори загонів також проходять курс надання першої допомоги. У таборі є чергова машина, а найближча лікарня знаходиться за 7 км.

Усі діти на час перебування в таборі застраховані, страховка входить у вартість путівки.

За кожною командою (15-20 дітей) закріплені куратор, інструктор і психолог. Ми ретельно добираємо персонал і знаходимо людей, сповнених ентузіазму, терпіння і унікальних навичок, необхідних для створення незабутнього відпочинку дітей.

Відсутність зв'язку з дітьми протягом дня виправдана насиченою програмою. Телефонний дзвінки батькам відбуваються з 17:30 до 18:00 години. Батьки зможуть тримати руку на пульсі табору завдяки щоденним фото і відео-звітам на сайті і сторінках табору в соц-мережах. Так само можуть зателефонувати кураторам а, якщо виникне потреба, поспілкуватися з медиком і психологом.

Усе включено!

У вартість путівки входить максимум послуг. Протягом зміни на вашу дитини чекають: повний пансіон з 6-ти разовим харчуванням, ... годин спортивно-оздоровчих і ... годин розважально-розвиваючих заходів, супровід, арт-матеріали і спортивний інвентар.

Програма враховує вікові та психологічні особливості сучасних дітей. Гармонійно задіяні всі сфери активності: фізична, ігрова, творча, інтелектуальна. Програма кожної зміни насичена тематичними квестами, конкурсами, шоу-вечірками, арт-проектами.

Крім того, в таборі розроблена економічна гра, мета якої – заробляти і правильно розпоряджатися ігровими грошима «Лісовичками». Заробити Лісовичка можна проявивши соціальну активність або зробивши корисну справу. Витрачаються кошти теж з користю – можна замовити індивідуальне заняття з ІППО-терапії або на скай-парку, сходити з друзями в похід або лазню, весело провести час на барбекю або за поїданням спец-торта.

У наш час найважливіші навички, якими може володіти успішна людина - це усвідомлення своєї унікальності, впевненість у собі, здатність презентувати себе і заручитися підтримкою співрозмовника. У таборі буквально все сприяє знайомству і спілкуванню дітей як з однолітками, так і дорослими. Тут щодня моделюються сотні життєвих ситуацій, в яких дитині доводиться самостійно робити вибір. Тут зустрічаються найрізноманітніші характери дітей, але кожен знаходить якщо не кращих друзів, то як мінімум приятелів, з якими не розлучається після табору.

Батькам не доведеться витрачати час на дорогу в табір. Ми заберемо дітей в точці збору і на комфортабельних автобусах доставимо до місця. У вартість путівки входить так само трансфер у зворотному напрямку.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…